Gabinet lekarski w NZOZ "Doktór"

NZOZ "Doktór" poszukuje lekarza do pracy. Oferta z mieszkaniem.

Opublikowano:

26 lipca 2023

Gabinet lekarski w NZOZ "Doktór"

NZOZ "Doktór" poszukuje lekarza do pracy. Oferta z mieszkaniem.

Opublikowano:

26 lipca 2023

Praca w NZOZ "Doktór"

DOKTÓR Spółka z o.o. NZOZ, renomowana przychodnia POZ zlokalizowana na ulicy Hallera 8 w malowniczym Sępólnie Krajeńskim, ogłasza otwarte nabory na stanowisko lekarza do pracy w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Wymagania

Szukamy profesjonalistów, którzy z pasją i oddaniem podchodzą do swojego zawodu, zawsze z najwyższym szacunkiem dla pacjenta. Na rozmowę zapraszamy osoby:

  • z tytułem lekarza specjalisty lub będące w trakcie specjalizacji,

  • z prawem wykonywania zawodu,

  • z umiejętnością obsługi komputera.

Oferta

Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub kontraktu, zawsze zgodnie z oczekiwaniami i preferencjami kandydata. Oferujemy elastyczne podejście do negocjacji warunków zatrudnienia, w tym wynagrodzenia, jak również dni i godzin pracy. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych pracowników, zawsze staramy się dopasować ofertę tak, aby była jak najbardziej atrakcyjna.

Mieszkanie

Dodatkowo, jako część pakietu zatrudnienia dla lekarzy chętnych do pracy w pełnym wymiarze godzin, oferujemy nowo oddane do użytku 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w centrum miasta, przy szkole, przedszkolu i niedaleko plaży miejskiej. Ta dodatkowa korzyść stworzona jest z myślą o tych, którzy mogą potrzebować stabilnego miejsca zamieszkania w naszej lokalnej społeczności dla siebie i swojej rodziny.

Kontakt

Osoby, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu, proszone są o kontakt. Wszelkie pytania można kierować pod numer telefonu 52 388 45 05 lub 607 572 423. Zachęcamy również do kontaktu elektronicznego pod adresem nzozdoktor@poczta.onet.pl.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zadzwoń i zarejestruj się już dziś.

Zadzwoń i zarejestruj się już dziś.