Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne wykonywane są w laboratorium Vitalabo, na ulicy Szkolnej 4 w Sępólnie Krajeńskim.

Pobieranie materiału do badań odbywa się codziennie w Gabinecie Zabiegowym w godzinach 7:15 – 9:00, ze skierowaniem od lekarza POZ zatrudnionego w NZOZ "Doktór" w Sępólnie Krajeńskim. Wykonywane są także badania prywatne, bez zleceń, lub zlecane przez lekarzy niezatrudnionych w NZOZ "Doktór".

Koszty badań wykonywanych prywatnie i badań nie znajdujących się w wykazie badań POZ ustalonym przez NFZ znajdują się w cenniku dostępnym dla pacjentów w Gabinecie Zabiegowym.

Wyniki badań są dostępne następnego dnia w czasie wizyty lekarskiej.

Wyniki badań płatnych można odebrać następnego dnia po godzinie 13:00 w Rejestracji Zakładu — osobiście lub przez osobę upoważnioną pisemnie przez pacjenta.

Badania obrazowe RTG

Badania obrazowe RTG wykonywane są w pracowni diagnostyki obrazowej Szpitala Powiatowego Novum Med Spółka z o.o., w Więcborku ul. Mickiewicza 26, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

Badania RTG nie wymagają wcześniejszego umawiania się i wykonywane są po zgłoszeniu się do Pracowni RTG ze skierowaniem od lekarza POZ NZOZ "Doktór".

Badania USG

Badania USG wykonywane są w pracowni USG Szpitala Powiatowego Novum Med Spółka z o.o., w Więcborku ul. Mickiewicza 26. Badania wymagają uprzedniej telefonicznej rejestracji pod numerem: 52 389 62 22.

Rodzaj badań bezpłatnych dla pacjenta zlecanych przez lekarza POZ jest dostępny u lekarzy NZOZ "Doktór".

Cennik badań prywatnych oraz innych, niż znajdujące się na liście badań w POZ, dostępny jest w Pracowni USG.

Zadzwoń i zarejestruj się już dziś.

Zadzwoń i zarejestruj się już dziś.